<-Назад

Акне, постакне

Акне – це захворювання сальних залоз. Як правило, акне – це запальні вузлики (прищі) червоного кольору, часто болючі, а також незапальні комедони, що являють собою безболісні чорні крапки.

акне

В індивідуальну схему лікування лікар-косметолог включає при необхідності механічне очищення вугрових елементів за допомогою косметологічної ложки Уно, підбір Догляду процедур (механічна чистка, протизапальні процедури, пілінг, мезотерапія, кінезіотерапевтіческій, лімфодренажний масаж), оцінює загальний статус організму і необхідність призначення антибактеріальних і протизапальних препаратів в залежності від ступеня тяжкості захворювання.

Принцип роботи неодимового лазера (Nd YAG «Fotona», Словенія) полягає у впливі на вміст сальних залоз, розчиненні шкірного сала, знищення мікрофлори, грибів і кліщів в проекції дії лазерного променя. Протизапальний ефект лазерної терапії помітний вже після першої процедури. До унікальній властивості лазерів даного покоління відноситься можливість активувати процеси регенерації пошкоджених клітин епідермісу, що є основоположним у процесі відновлення бар’єрної функції шкіри і знижує ризик повторного ушкодження шкіри грибковими, бактеріальними або паразитарними інфекціями.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!