<-Назад

Акне

Акне (вугрева хвороба) – це хронічне захворювання шкіри, переважно осіб молодого віку, яке є результатом надмірного виділення шкірного сала і закупорки сальних залоз з подальшим їх запаленням. За статистикою, акне страждають 80% населення у віці від 12 до 25 років і 30% – старше 25 років.

Акне є захворюванням, яке впливає на психоемоційний стан людини. Порушується адаптація людини в суспільстві. Чи можна допомогти людині, яка страждає вугревою хворобою? Наша відповідь: «Так»!

Причини виникнення хвороби?

  • збільшення виділення шкірного сала, його згущення;
  • порушення виведення шкірного сала, закупорка пір (комедони);
  • запалення в залозі, за рахунок приєднання інфекції. Провокацією можуть виступити: ендокринні, гінекологічні порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту, стреси, порушення імунної системи.

Ступінь тяжкості вугрової хвороби може бути різною. Розрізняють такі види:

  • незапалені елементи – комедони (чорні точки)
  • запалені – утворення папул, пустул
  • важкі форми акне – вузловатокістозні, конглобатні, інверсні вугри

Стандартне лікування акне включає:

  • антибіотики (зовнішні і системні);
  • оральні контрацептиви;
  • різні косметологічні засоби.

На жаль, ці речовини не можуть вилікувати акне. При цьому, мають масу побічних ефектів. При їх відміні стан може повернутися до вихідного або погіршитися.

Що ми можемо запропонувати Вам?

Унікальні методики лікування за допомогою Nd YAG: Fotona. Це вплив на акне за допомогою лазерного променя. Промінь, проходячи через пори розріджує шкірне сало і стерилізує його. Після процедури проводиться механічне чищення елементів. Завдяки ефектам лазера, при санації елементів мінімізований ризик утворення рубців і пігментних плям (постакне).

Крім того, при проведенні процедури лазер активує синтез нових колагенових волокон, відновлює обмінні процеси в шкірі і відлущує старі ороговілі клітини. Лазерне лікування дозволяє знімати запалення, при цьому перешкоджаючи утворенню нових запальних елементів.

Nd YAG: Fotona може не тільки попередити розвиток акне, рубців, постакне, а й за допомогою спеціальних режимів шліфування (фракційний термоліз), усунути вже існуючі дефекти шкіри. За допомогою лазерного лікування можливо домогтися видимого поліпшення вже за кілька процедур, при цьому ефект зберігається (на відміну від застосування інших засобів).

Ми будемо раді Вам допомогти!

акне

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!