<-Назад

Безпліддя

Безпліддя – це відсутність вагітності при відсутності заходів контрацепції. Безпліддя буває первинним, або абсолютним – що б не робилося, народити природно буде неможливо. Таке буває вкрай рідко, і в основному це – вади розвитку статевих органів: важкі аномалії будови матки і придатків, її відсутність або сильне недорозвинення. Крім того, такий діагноз буде у жінок, які ні разу в житті не вагітніли без запобігання. У всіх же інших випадках розвинулося вторинне безпліддя, коли у жінки раніше були вагітності, а також тимчасові проблеми в організмі, що заважають завагітніти саме зараз або з конкретним партнером.

У клініці використовується протизапальна та імуномодулююча дія лазерного випромінювання, його стимулюючий вплив на мікроциркуляцію.

Проводиться зовнішнє лазерне опромінення проекції яєчників і матки на черевній стінці. Паралельно з місцевим впливом проводиться ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові). Курс становить 8-10 процедур.

У клініці завжди можна отримати консультацію ендокринолога, що має великий досвід в ендокринної гінекології та гінеколога, який ефективно займається лікуванням безпліддя.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!