<-Назад

Гемангіома

Гемангіома – доброякісна судинна пухлина. Характеризується досить швидким ростом, особливо в перші місяці життя дитини. Становить 45,7% всіх новоутворень м’яких тканин у дітей.

Гемангіоми, крім того, що викликають косметичний дефект, можуть призводити до функціональних порушень. При розташуванні в області облямівки губ – порушення акту смоктання, носові ходи – порушення дихання, повіки – зору, вушна раковина – слуху.

В останні роки в лікуванні гемангіом стали застосовувати високоенергетичні судинні лазери.

Лазерне лікування гемангіом має багато переваг перед іншими методами, наприклад, коагуляція лазером виразкованих гемангіом призводить до швидкого їх загоєння. Йдеться про використання самих передових лазерних технологій в медицині, в основі яких лежить теорія селективного фототермоліза конкретної тканини мішені. При розташуванні гемангіоми на волосистій частині голови імпульсно-періодичний режим роботи лазера дозволяє залишити неушкодженими волосяні цибулини і зберегти повноцінний волосяний покрив. При локалізації гемангіоми в складних анатомічних областях тонкий, всього 0,6 мм, лазерний промінь дозволяє виконати коагуляцію новоутворення без пошкодження навколишніх тканин. Режими роботи лазера підбираються з урахуванням локалізації та віку дитини в кожному випадку окремо.

У нашій клініці знаходиться сучасне лазерне обладнання «Fotona» для лікування судинної патології, зокрема для лікування гемангіом у дорослих і дітей. Що в поєднанні з адекватною тактикою ведення цих хворих нашим хірургом може гарантувати хороший косметичний результат. Рубці при цьому не утворюються. З огляду на простоту і високу ефективність неодимового лазера, ця процедура може бути рекомендована широкому колу пацієнтів з даною патологією.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!