<-Назад

Герпес генітальний

Герпес генітальний – це інфекція, що передається статевим шляхом, яка викликана вірусом простого герпесу (ВПГ, HSV). Генітальний герпес вражає шкіру і слизові оболонки статевих органів. Генітальний герпес передається від людини до людини при статевих контактах. Існує два типи вірусів, які викликають генітальний герпес – це ВПГ 2 (найчастіше) і ВПГ 1 (рідше). У більшості випадків генітальний герпес викликається ВПГ 2, який може передаватися через виділення слизових рота або статевих органів. Вірус герпесу першого типу (ВПГ 1 типу) зазвичай викликає ураження слизових губ, рота і шкіри обличчя у вигляді болючих ерозій і бульбашок. Проте, він може стати причиною генітального герпесу, поширюючись за допомогою орального сексу.

Людина може заразитися герпесом, якщо його шкіра, геніталії або губи і ротова порожнина вступають в контакт з будь-ким, зараженим генітальним герпесом. Найбільш великі шанси бути інфікованим генітальним герпесом, якщо відбувається контакт з людиною, що має прояви у вигляді бульбашок, висипу або ерозій, проте інфікування може статися і в тому випадку, якщо у носія герпесу немає ніяких зовнішніх проявів. Людина, що є носієм ВПГ 1 і 2, може навіть не підозрювати про існування у себе такої інфекції.

Лазерна терапія показана при появі найперших ознак загострення герпетичної інфекції. Вона дає знеболюючий і загоювальний ефект. Проводиться поєднання зовнішнього лазерного впливу і внутрішньовенна лазерна терапія. Курс становить 10 процедур.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!