<-Назад

Демодекоз

Демодекоз – внутрішньошкірне паразитарне захворювання, що викликається дрібними кліщами роду Demodex.

Основним методом діагностики служить мікроскопія вмісту демодекозних вогнищ. Використання сучасного скотч-тесту дозволяє побачити збудника під мікроскопом без пошкодження шкіри.

Лікування демодекозу засноване на придушенні життєдіяльності кліща Demodex, ліквідації факторів і усунення наслідків кліщового паразитування (внутрішньошкірного запалення, атонії шкіри, лущення, акне, постакне, гіперпігментації і т.д.).

У нашій клініці впроваджено в практику комплексний підхід лікування демодекозу, результатом якого є повне знищення кліща в обробленій лазером зоні. На першому етапі проводиться повне знищення дорослих особин і личинок шкірного кліща за допомогою проникаючого до дерми неодимового лазера. Даний етап обробки супроводжується масивною загибеллю паразитів і вимагає спеціального догляду за шкірою, підбору мазевих аплікацій для поліпшення умов розсмоктування убитих особин. Друга обробка, яка проводиться через два тижні, дозволяє знищити личинок, що вилупилися з яєць, і попередити повторне інфікування внаслідок нового репродуктивного циклу.

Ускладнення демодекозу (акне, постакне, розацеа, гіперпігментація) вимагають продовження терапії по індивідуально підібраним схемами.
Ми раді Вам допомогти в нашій клініці!

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!