<-Назад

Діабетична стопа

Діабетична стопа – це поступове порушення прохідності найдрібніших артеріальних судин, розташованих безпосередньо у працюючих клітин. Залежно від місця ураження, при цукровому діабеті первинно порушується робота органів зору, мозку, серця, нирок, виникає загроза гангрени на ногах і т.п. Одне з найпоширеніших ускладнень цукрового діабету.

Ангіопатія може протікати як з ураженням великих судин – макроангіопатія, так і з ураженням дрібних – мікроангіопатія. Причина порушень, що виникають в ендотелії судин і призводять до порушення кровообігу, криється в інсуліновій недостатності.

Симптоми діабетичної ангіопатії нагадують симптоми облітеруючого ураження судин (ендартеріїт), пацієнтів турбує важкість і біль в ногах, набряклість, у важких випадках трофічні зміни шкіри. Болі зазвичай виникають при ходьбі, що змушує зупинятися ( «кульгавість»), як еквівалент болю, при цукровому діабеті, що супроводжується нейропатією, може виникати відчуття слабкості в ногах і дискомфорт, які також створюють проблеми при ходьбі. Частим «фіналом» діабетичної ангіопатії є гангрена, що виникає в результаті ішемії.

У клініці розроблена ексклюзивна методика лікування діабетичної ангіопатії. Лікування полягає в комбінованому застосуванні внутрішньовенного і терапевтичного лазера з медикаментозними препаратами для лікування цукрового діабету. До лікування проводиться консультація лікаря-ендокринолога, хірурга, фізіотерапевта. Лікування діабетичної ангіопатіі проходить з використанням методів акупунктури, які проводить лікар фізіотерапевт, який має досвід роботи з хворими на цукровий діабет більше двадцяти років. Проведене лікування не тільки покращує прохідність судин, але і знижує рівень цукру в крові, що дозволяє значно покращити якість життя хворих на цукровий діабет.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!