<-Назад

Екзема

Екзема – хронічне захворювання шкіри алергічного характеру. Екзема нерідко розвивається при розладах нервової і ендокринної систем, а також у випадках тривалого збереження в організмі вогнищ інфекції, що підтримують організм постійно в стані підвищеної чутливості і розладів травної системи з порушенням обміну речовин.

У деяких випадках сильна екзема може розвинутися навколо опіку, що довго не загоюються або інфікованого опіку, рани. За своєю природою це не інший різновид екземи, а та ж сама алергічна екзема тільки на продукти життєдіяльності мікробів, що підтримують запальний процес в рані.

Поштовхом для її виникнення може бути індивідуальна реакція організму на деякі продукти харчування, а також на домашній пил, землю, пилок квітучих рослин, деякі запахи, хімічні речовини, на певні компоненти в складі водопровідної води, на медикаменти та ще цілий ряд алергенів, які здатні дати поштовх виникненню і розвитку захворювання або спровокувати його чергове загострення.

Екзема з’являється на вологих і теплих ділянках тіла, наприклад на згинах ліктів і під колінами, в паховій складці, пахвовій западині, на підошвах ніг, поверхні рук а також на обличчі (перш за все на підборідді) і біля коріння волосся на потилиці, де шкіра особливо чутлива. Екзема належить до числа найбільш частих захворювань шкіри.

Екзема не завжди піддається медикаментозному лікуванню.

Для лікування екземи в клініці застосовується лазерофорез (поєднане вплив лазера і лікарських препаратів) та внутрішньовенна лазеротерапія.

Курс лікування 10-15 днів.

Екзема

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!