<-Назад

Ерозія шийки матки

Ерозія шийки матки – це доброякісний патологічний процес, при якому на слизовій оболонці шийки матки з’являються невеликі виразки (ерозії). При цьому ерозія не є передраковим захворюванням, хоча і підвищує ризик виникнення раку шийки матки.

У нашій клініці проводиться лікування ерозії терапевтичним і хірургічним лазером. Перед лікуванням завжди проводиться консультація гінеколога, кольпоскопія, бактеріальне і цитологічне обстеження. Кольпоскопична картина дозволяє з точністю визначити стадію процесу та правильно підібрати параметри лазерного випромінювання. Лазерне випромінювання підводиться до ураженої ділянки через брюшну стінку (лазерна матриця), одночасно проводиться курс ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові) для корекції гомеостазу, імунного статусу (призначається індивідуально, при необхідності).

Методика проведення процедури:
Етап 1: Огляд гінеколога, кольпоскопія, взяття мазків (при необхідності додаткове лікування або санація піхви), УЗД органів малого таза).
Етап 2: Проводиться коагуляція ерозії шийки матки лазером. Процедура виконується під місцевим знеболенням. Лікар вводить у піхву насадку лазера і направляє його промінь строго на зону ушкодження. Це дозволяє випарувати клітини, не властиві для зовнішньої частини зіву матки. Одночасно проводиться «запаювання» дрібних капілярів, що виключає кровотечу, а також розвиток бактеріальної інфекції в зоні впливу.

Випромінювання лазера стимулює процеси регенерації, і зона впливу повністю відновиться новими клітинами, що вистилають зовнішню частину шийки матки.

Реабілітація:
– від 5 до 7 днів (за цей час відбувається відторгнення тканин, які зазнали лазерної вапоризації і попереднє загоєння поверхні рани). Можуть спостерігатися незначні прожилки крові у виділеннях піхви на 7-10 добу після видалення ерозії.
– Повне відновлення тканин відбувається протягом 1-1,5 місяців.
– Гінекологічний огляд для визначення успішності лікування через 8-10 тижнів. Здорові тканини мають рожевий колір, без рубців, знаходяться на одному рівні з тканинами, що не була піддана впливу лазерного променя.

Переваги лазерного лікування при даній патології:
– Вплив проводиться амбулаторно і не вимагає госпіталізації пацієнтки.
– Невелика тривалість впливу лазерного променя.
– Малий травматизм здорових тканин.
– Одночасна коагуляція судин, що дозволяє уникнути кровотечі.
– Відсутність болю у пацієнток під час проведення процедури.
– Одночасний протизапальний ефект після втручання.
– Малі ризики утворення шрамів.
– Нетривалий період відновлення.
– Можливість лікування ерозії у жінок, що народжували.
– Мінімальне використання медичних інструментів.
– Максимально точний вплив, за рахунок можливості регулювати потужність лазерного вивчення.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!