<-Назад

Ехокардіографія

Серце – складний орган. Його функцію можна оцінити кількома способами. Ехокардіографія є одним з найбільш інформативних методів дослідження серця. УЗД серця є найскладнішим ультразвуковим дослідженням. Зазвичай воно займає близько 30-40 хвилин. Дослідження може надати повну інформацію про будову серця, наявні дефекти стінок та клапанів, а також про функціональну здатність серця.

Ультразвукове дослідження – це єдиний метод, який дозволяє без шкоди для пацієнта спостерігати за роботою серця в режимі реального часу. Доплерівське сканування показує, як кров рухається в серці. Воно надає інформацію про те, чи серце перекачує достатній об’єм крові, а також чи наявна регургітація. Регургітація – це процес, який може відбуватися в нормі або при деяких патологічних станах. Це означає, що деяка кількість крові рухається в неправильному напрямку. Зазвичай, це ознака патології клапана, але не завжди.

Крім того, УЗД серця показує, чи всі стінки серця скорочуються в належний час. Це може виявити ділянки, які не скорочуються, що може бути ознакою перенесеного інфаркту.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!