<-Назад

Захворювання щитоподібної залози

Наслідки Чорнобильської катастрофи, нестача йоду, стреси і хронічна втома привели до катастрофічного зростання числа захворювань щитоподібної залози. До них відносяться вузловий зоб, ендемічний зоб, аутоімунні запальні захворювання (тиреоїдити), що призводять до зниження функції щитовидної залози (гіпотиреозу) або підвищення (тиреотоксікоз). Кожна третя жінка після сорока років має ту чи іншу проблему, пов’язану зі щитовидною залозою. Половина випадків ендокринного безпліддя пов’язана з порушенням функцій щитовидної залози.

У лікуванні захворювань щитовидної залози застосовується як місцева лазеротерапія, так і загальна. На практиці використовується лазерне опромінення жовтого спектра для посилення кровотоку і поліпшення роботи щитовидної залози. Жовтий і помаранчевий спектри мають виражений протизапальний ефект, що дозволяє їх застосовувати для лікування відчуття «клубка в горлі», почуття дискомфорту в області шиї, які зникають після десяти процедур.

Щитовидна залоза здійснює енергетичний і метаболічний контроль всього організму, тому внутрішньовенна лазерна терапія покращує стан базисної енергетики, імунної та нервової системи, призводить до нормалізації ваги. Щитовидна залоза є диригентом всіх метаболічних процесів організму. Існують дві головні проблеми, пов’язані з порушенням її діяльності. По-перше, збільшення її розмірів або ущільнення її структури може привести до здавлення органів шиї, покашлювання, осиплості голосу, відчуття дискомфорту при ковтанні, «кома в горлі». По-друге, при зниженні або посиленні її функціонування страждають серцево-судинна, нервова, травна та інші системи організму, а також репродуктивна функція.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!