<-Назад

Зовнішня лазеротерапія (сканер)

Зовнішня лазеротерапія – це високоефективний метод фізіотерапії який грунтується на дії низькоінтенсивного лазеного випромінювання

Низькоінтенсивне лазерне випромінювання стимулює функцію нервових волокон, прискорює їх регенерацію. Промені лазера збільшують швидкість розпаду пошкодженого нерва і прискорюють резорбцію його фрагментів, що в подальшому призводить до збільшення регенерації нервових волокон. Активізують вплив низькоінтенсивного лазерного випромінювання на процеси катаболізму в гострому періоді є важливим моментом запуску відновних процесів, оскільки утворюються при цьому морфогени і фактори росту активують клітини фібробластичного ряду.

Низькоінтенсивне лазерне випромінювання має виражений дезінтоксикаційний ефект, бактеріостатичну та бактерицидну дію на стафілокок.

Модульована лазерним випромінюванням нервова імпульсація від шкірних і м’язових афферентов  формує сегментарно-рефлекторні реакції внутрішніх органів, а також генералізовану реакцію організму. Лазерне випромінювання посилює діяльність імунокомпетентних органів, активує клітинний і гуморальний імунітет.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!