<-Назад

Кондиломи

Кондиломи (гострі кондиломи) – це ураження шкіри і слизових оболонок у вигляді розростань, схожих на кольорову капусту. Кондиломи можуть бути гострими і широкими. Широкі кондиломи є одним із проявів вторинного сифілісу. Зустрічаються кондиломи в основному на статевих органах, а також в періанальній зоні. У жінок кондиломи можуть з’являтися на малих статевих губах, на вході в піхву, на стінках піхви, шийці матки і каналі шийки матки. Кондиломи викликаються вірусом папіломи людини (ВПЛ) і відносяться до захворювань, що передаються статевим шляхом -ЗППП. В даний час можна вважати ВПЛ-інфекцію найбільш масовим захворюванням, яке передається при статевих контактах. Гострі кондиломи, які ще називають генітальні бородавки, потенційно можуть трансфорімроваться в ракову пухлину. Інфікування онкогенними папіломавірусами в 3 рази підвищує ймовірність розвитку онкологічних захворювань.

Перед операцією, в клініці проводиться консультація гінеколога, цитологічні дослідження, кольпоскопія, лабораторні дослідження. Дослідження кондилом ПЛР.

Для лікування кондилом застосовується лазерохірургічне видалення з імуномодулюючою терапією (внутрішньовенний лазер спільно з імуномодуляторами).

Видалення проходить після ретельного знеболювання. Лікування проходить безболісно, безкровно, без рецидивів.

Пацієнтка може покинути клініку вже протягом 1 години після операції.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!