<-Назад

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – одна з найактуальніших на сьогоднішній день косметологічних проблем, яка доставляє масу незручностей, як жінкам, так і чоловікам. Можна видаляти волосся за допомогою воску, бритви, електро- і фотоепіляції.

Лазерна епіляція – сучасний спосіб безболісного видалення волосся без пошкодження шкіри. Під лазерним впливом руйнується волосяна цибулина, після чого волосся на обробленій ділянці більше не ростє.

Переваги лазерної епіляції полягають в тому, що процедура безболісна, не викликає подразнення, алергічних реакцій, після неї мінімізується ризик вростання волосся, більш того, це процедура вибору для усунення таких явищ.

Мікроканальний діодний лазер STARLASER, який використовується в нашій клініці, є одним з найсучасніших апаратів для перманентного видалення волосяного покриву і використовує світло трьох довжин хвиль 755, 808 і 1064 нм.

Дана модель призначена для виконання перманентної епіляції і здатна видаляти всі типи волосся завдяки застосуванню трьох видів випромінювання. Так, застосовуючи хвилі 755, 808 і 1064 нм, STARLASER легко справляється як з «стандартними» маніпуляціями з видалення волосяного покриву, так і з епіляцією традиційно важких зон. Використовуючи три різних випромінювача, він легко впливає на тонкі і світлі, темні, пушкові, на смуглу або засмаглу шкіру, на волосся в зоні пахвових западин і зоні бікіні, фолікули яких розташовані найглибше в шкірі. Використовуючи апарат STARLASER стало можливим позбутися небажаної «рослинності» в найкоротші терміни з гарантованим припиненням росту волосся на обробленій ділянці.

Перевагою лазера також є система мікроканального охолодження, яка забезпечує надійний захист шкіри пацієнта від перегріву і термічних ушкоджень. Завдяки даній системі охолодження процедура лазерної епіляції стає абсолютно безболісною і комфортною, а також безпечною.

Режим проведення процедур підбирається індивідуально, середній інтервал між процедурами складає 1 місяць. Відновлювальний період після процедури відсутній.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!