<-Назад

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія – це унікальна методика комплексного омолодження шкіри, яка може застосовуватися в будь-якому віці. Це одна з основних базових процедур в косметології, яка спрямована на омолодження клітин шкіри і підшкірно-жирової клітковини, має хороший ліфтинговий ефект, усуває дрібні зморшки.

Мікрострумова терапія комфортна, абсолютно нешкідлива, а найголовніше – ефективна. Струми низької частоти і малої сили змінюють електричний потенціал клітинної мембрани, клітина немов прокидається, активізує обмін речовин і відкриває мембранні канали, через які починається рух молекул.

Під дією мікрострумів збільшується транспорт амінокислот, а синтез ДНК, білків, ліпідів і інших важливих для клітини молекул може зрости в п’ять разів. Мікроструми виробляють стимуляцію фібробластів, яка активізує синтез колагену і еластину – речовин, що сприяють процесу омолодження шкіри.

Колаген протягом короткого часу заповнює як дрібні мімічні зморшки, так і глибокі складки, розгладжуючи шкіру обличчя, роблячи її більш пружною, свіжою, повертаючи їй природне сяйво і молодість.

Проведення подібної процедури дає можливість зменшити зморшки, поліпшити еластичність шкіри, відновити її тургор. Вплив на лімфатичну і кровоносну системи обличчя сприяє лімфодренажу і венозному відтоку, зменшуючи набряклість шкіри і темні кола під очима, покращуючи колір обличчя.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!