<-Назад

Папілома

Папілома – це доброякісне шкірне новоутворення, яке розвивається з плоского епітелію і виступає над поверхнею шкіри у вигляді сосочка. Може бути різного кольору від білого до коричневого. Елементи можуть бути одиничними або множинними. Основна причина появи – вірус папіломи людини (ВПЛ).

Папіломи можуть бути схожими на: невус, гострокінцеву кондилому, бородавку, контагіозний молюск, кератому, меланому. У клініці Ви зможете отримати консультацію дерматолога, хірурга і, при необхідності, онко-хірурга. В обов’язковому порядку проводиться гістологічне дослідження видалених новоутворень.

Що пропонуємо ми?

Видалення папілом проводиться лазером. Лазерне видалення папілом відбувається безкровно, так як під час видалення відбувається коагуляція судин. Лазер відсікає папіломи біля основи, що мінімізує ризик утворення рубців. У разі виникнення рубців (а це залежить від особливостей шкіри) ми можемо виконати шліфування рубців, що дає хороший косметичний результат. Локальне застосування лазера знищуєвірус в точці впливу, що запобігає появі папіломи на місці видалення.

При множинному папіломатозі необхідна обов’язкова корекція імунної системи, яка проводитися лікарем дерматологом.

Після процедури необхідно утриматися від засмаги, активних водних процедур, відвідування саун, активного тиску на ділянку після видалення.

 

Ми будемо раді Вам допомогти!

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!