<-Назад

Плазмотерапія волосся (лікування випадіння волосся)


Випадання волосся є однією з найактуальніших проблем дерматокосметології: стреси, агресивні фактори зовнішнього середовища, неправильне харчування, гормональні порушення – все це впливає на якість і кількість волосся. У нашій клініці Ви можете отримати консультацію лікаря-дерматолога для визначення причини випадіння волосся. При необхідності лікар призначить додаткові обстеження. Результати обстеження вкажуть допоможуть лікареві підібрати лікування і догляд за волоссям, які допоможуть саме Вам.

Лікування випадіння волосся включає в себе корекцію ендокринних порушень при наявності показань, призначення вітамінних препаратів, проведення процедур мезотерапії, лазеротерапії.

Мезотерапія волосся – це процедура, яка широко використовується при патологічному випаданні волосся, або для попередження цієї проблеми. Проводиться шляхом внітрішньошкірного введення спеціальних мезотерапевтичних препаратів (вітамінів, мінералів, нуклеїнових кислот та інших сертифікованих препаратів) або аутологічної плазми в область волосистої частини голови.

Плазмотерапія (PRP) – це ін’єкційна процедура з використанням плазми крові пацієнта, що дозволяє проводити дані процедури навіть людям, які схильні до алергічних реакцій. Кров, взята з вени, центрифугується для отримання чистої плазми, яка містить власні фактори росту. Шляхом поверхневих внутрішньошкірних ін’єкцій плазму вводять в волосяну частину голови, створюючи таким чином зону активного харчування для цибулин волосся. Плазмотерапія волосся проводиться 1 раз в два тижні курсом 3 – 4 процедури.

Комбінація плазмотерапії з лазеротерапією подвоює ефект і сприяє його тривалому збереженню. Сеанси лазеротерапії проводяться по дистантній методиці (самостійно або в комбінації з плазмотерапією) з використанням лазерного сканера двоканального терапевтичного апарату «Медик 2». Курсове лікування складається з 10 процедур по 15 хвилин кожна.

Результати процедур:

  • зменшення (повне припинення) випадіння волосся
  • зміцнення наявного волосся
  • стимуляція зростання нового волосся

Після курсу лікування Ваше волосся станє здоровим і блискучим!

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!