<-Назад

Сечокам’яна хвороба

Сечокам’яна хвороба – захворювання, що виявляється формуванням конкрементів (каменів) у органах сечовидільної системи. Уролітіаз поширений в будь-якому віці. Сечокам’яна хвороба становить 30-40% серед причин госпіталізації в урологічні відділення. Обструкція сечоводу конкрементом (ниркова колька) проявляється гострим спастичним болем в поперековій ділянці, нудотою, блюванням, гематурією. При тривалому анамнезі уролітіазу можливий розвиток пієлонефриту.

У клініці можна отримати консультацію лікаря-уролога, лікаря-терапевта.

В даний час терапія сечокам’яної хвороби включає в себе консервативний і оперативний методи лікування.

Консервативний метод: дієта (в залежності від каменеутворення); медикаментозне лікування. У разі приєднання запального процесу – антибактеріальна терапія.

Лазеротерапія – яка широко використовується в нашій клініці. Даний метод лікування безболісний, нетравматичний, володіє хорошим знеболюючим і протизапальним ефектом, практично не дає ускладнень, дозволяє проводити лікування без відриву від роботи в амбулаторних умовах.

У клініці запропонована методика лікування хворих із застосуванням лазерної терапії в поєднанні з традиційними методами лікування (спазмолітики, уросептики, сечогінні трави). Така методика дозволяє прискорити купіювання нападу ниркової коліки, збільшити інтервали між нападами, прискорити відходження піску, мікролітів, конкрементів. На тлі такої терапії відходження конкрементів часто відбувається безболісно.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!