<-Назад

УЗД органів черевної порожнини

УЗД органів черевної порожнини показує будову і функції печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних проток і селезінки.

Зміни в структурі печінки зазвичай не викликають болю до появи гепатомегалії – збільшення розмірів печінки. Ультразвукове дослідження може виявити ранні, зворотні стадії гепатозу, які можна скоректувати за допомогою дієти та здорового способу життя. УЗД також виявляє функціональну здатність судин печінки та будь-які новоутворення.

УЗД підшлункової залози може виявити ознаки гострого або хронічного панкреатиту, який зазвичай супроводжується болем у верхній частині живота та розладами травлення.

УЗД жовчного міхура може показати наявність запалення та/або каменів. Воно також може надати інформацію про необхідність хірургічного видалення міхура. Холецистит і камені в жовчному міхурі можуть не проявлятися жодними симптомами або супроводжуватись болем у верхній правій частині живота.

Збільшення селезінки може бути симптомом ряду захворювань крові та імунної системи.

Отже, як бачите, УЗД черевної порожнини може дати багато інформації про ваше здоров’я. Розшифровку результатів УЗД повинен проводити тільки фахівець, уникайте самодіагностики.
УЗД органів черевної порожнини

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!