<-Назад

Фолікулометрія

Фолікулометрія – це тест, створений для виявлення та оцінки овуляції. Це серія ультразвукових досліджень, які дозволяють контролювати ріст фолікулів в яєчнику. Тест проводиться з 9-го по 20-й день менструального циклу (за умов 28-денного циклу). Виконується через вагінальний доступ. Фолікулометрія абсолютно безболісна і зазвичай триває менше ніж 15 хвилин.

Після того як фолікул дозріє, він розривається і вивільняє яйцеклітину. Цей процес називається овуляцією. Деякі захворювання супроводжуються ановуляторними циклами. Це означає, що, попри те, що менструація є і навіть іноді регулярна, овуляція не відбувається, що знижує ймовірність вагітності. Більшість цих захворювань піддаються успішному лікуванню після підтвердження діагнозу. Фолікулометрія контролює цей процес і може показати наявність або відсутність овуляції.

Фолікулометрію в Сумській лазерній клініці проводить досвідчений лікар-гінеколог, який при виявленні будь-якої патології може надати вам консультацію та призначити лікування.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!