<-Назад

Храп

Здоровий сон – запорука здорового та активного життя. На жаль, іноді повноцінний відпочинок виявляється недоступним, і причина тому – докучливє хропіння. Прийнято вважати, що храп є безпечним звуковим явищем, проте в медицині даний стан описується терміном «нічне апное» і тягне за собою порушення дихальної функції, пов’язане з короткочасними зупинками дихання уві сні і недозабеспеченістю життєво важливих органів (мозку, серця і т.д. ) киснем.

Революційним методом лікування хропіння є розробка лазерних поверхневих методик, які безконтактно здійснюють корекцію структур зіву, що заважають диханню.


Лікування за допомогою ербіевого лазера – це єдина процедура, що відновлює будову піднебінного язичка і усуває провисання м’якого піднебіння. Замість скальпеля використовується промінь світла, що направляється у відкритий без допоміжних інструментів рот. Опромінення язичка і м’якого піднебіння відбувається протягом 10 хвилин. Для кращого проникнення світла пацієнтові пропонується вимовляти звук «а». Знеболювання при цьому не потрібно. Пацієнт відчуває легке тепло.

Після процедури протягом доби рекомендується утримання від гострої, гарячої і холодної їжі.

Курс складається з трьох процедур: 1-я, через 1 місяць – 2-я, через 3 місяці – 3-я.

Зникнення або зменшення інтенсивності хропіння спостерігається відразу після процедури.

Протипоказання: при наявності онкологічних, аутоімунних захворювань в активній стадії процесу потрібна додаткова консультація профільного спеціаліста.< Ускладнень у процедури не спостерігалося (в міжнародній практиці процедура застосовується 5 років, в Україні - 1 рік).

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!