<-Назад

3D омолодження

FT глибоке лазерне омолодження, або глибоке дермальне 3D омолодження – методика неабляційного лазерного впливу на поверхневеві і глибокі шари дерми (глибина впливу неодимового лазера Fotona (Nd: YAG) до 6-7 мм) для багатоступінчастої етапної стимуляції неоколлагенеза, реструктуризації мікроциркуляторного русла і активації місцевого імунітету з метою отримання вираженого дермопластичного ефекту, що виявляється зовні значним омолодженням обличчя, шиї, зони декольте, кистей рук і.т.д.

FT глибоке лазерне омолодження відноситься до категорії надефективних процедур етапного лазерного омолодження шкіри. Технологія спрямована на зміну тонусу, тургору, кольору та щільності шкіри після одноразового впливу довгоімпульсного неодимового лазера (Nd:YAG).

Виражений ефект спостерігається під час проведення курсу процедур лазерного омолодження на лазерному апараті Fotona.

Методики глибокого лазерного омолодження із застосуванням неодимового лазера Fotona (Nd:YAG) засновані на використанні ефекту гомогенного фототермолізу і можуть бути реалізовані за допомогою прицільної маніпули, так і при роботі сканера S-11 по площі. Площа сканування за одну постановку може досягати 42 см2.

Методики глибокого лазерного омолодження на лазерному апараті Fotona застосовуються як самостійні курсові (6 візитів) процедури, так і як другий етап у комплексних програмах омолодження особи.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!