<-Назад

4Д омолодження

З віком шкіра втрачає свою еластичність і пружність, стає більш в’ялою і тьмяною, з’являються зморшки. Є безліч методів боротьби з віком, але одним з найбільш безпечних та ефективних є лазерне 4Д омолодження.

Революційний метод – процедура 4D-омолодження, унікальна і не має аналогів реконструкції шкіри, що проводиться одноразово і не вимагає відновного періоду.

Технологія 4D являє собою комбінацію з ЧОТИРЬОХ запатентованих процедур в рамках одного відвідування:
1. SmothLifting – ліфтинг зсередини. Підтяжка виконується з боку слизової оболонки порожнини рота. Відновлюється тонус, тургор і щільність тканин. SmoothLifting може використовуватися як один з етапів процедури 4D-омолодження, так і в якості самостійної процедури або на додаток до будь-яких процедур на обличчі.
2. FRAC3 – фракційне омолодження шкіри. Унікальна по ефективності технологія омолодження з можливістю одночасно провести лікування судинного компонента.
3. PIANO – глибокий прогрів тканин. Процедура дозволяє отримати ефект глибокого ліфтингу.
4. SupErficial – легкий поверхневий пілінг. Покращує зовнішній вигляд шкіри, надає їй матовість, зменшує видимі недоліки.

Разом ці чотири лазерних методb забезпечують вплив на всю глибину тканин, що дозволяє досягти неперевершеного результату, який видно відразу. Максимальний ефект досягається через кілька днів і зберігається до півтора років.

Технологія омолодження 4D не має аналогів і реалізується тільки на лазерних апаратах Fotona.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!