Дипломи та сертифікати наших лікарів

Наші лікарі постійно вдосконалюють та поглиблюють свої знання та уміння.

 diploma  diploma  diploma  diploma  diploma

Лікарі клініки

У нашій клініці Ви можете отримати консультації професорів, доцентів, кандидатів медичних наук, провідних фахівців в області лікування терапевтичних та хірургічних хвороб, пройти діагностичне ультразвукове і лабораторне дослідження на інноваційному обладнанні, отримати курсове лікування.

Мелеховець Оксана Костянтинівна
Ендокринолог, косметолог,
Спеціаліст з ендокринології, терапії, загальної практики – сімейної медицини; кандидат медичних наук, професор; член Європейської асоціації ендокринологів, заступник декана факультету післядипломної медичної освіти; косметолог, спеціаліст з плазмотерапії, лазеролог
Мелеховець Оксана Костянтинівна
Ендокринолог, косметолог,
Мелеховець Юрій Володимирович
Директор клініки, хірург, судинний хірург,
Директор клініки, лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, к. мед. н., викладач кафедри хірургії ННМІ СумДУ.
Мелеховець Юрій Володимирович
Директор клініки, хірург, судинний хірург,
Коваленко Євген Леонідович
Лікар УЗ-діагностики, терапевт
Лікар ультразвукової діагностики, лікар-терапевт, кандидат медичних наук
Коваленко Євген Леонідович
Лікар УЗ-діагностики, терапевт
Глушко Алевтина Сергіївна
Дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, лікар-косметолог, спеціаліст з ін'єкційної косметології, кандидат медичних наук, викладач кафедри сімейної медицини ННМІ СумДУ
Глушко Алевтина Сергіївна
Дерматовенеролог, косметолог

Методи лікування

Сумська лазерна клініка використовує найсучасніше лазерне обладнання в комплексі з консервативним лікуванням і фізіотерапією. Впливаючі на різні ланки патогенезу того чи іншого захворювання ми досягаємо максимального ефекту. Саме комплексний підхід до лікування забезпечує швидкий та якісний результат.

Косметологічний лазер
Косметологічний лазер
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
Фотодинамічна терапія
Фотодинамічна терапія
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів.
ВЛОК (Внутрішньовенне лазерне опромінення крові)
ВЛОК (Внутрішньовенне лазерне опромінення крові)
Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є надзвичайно ефективним методом лікування, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини.
Хірургічний лазер
Хірургічний лазер
У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург».
Терапевтичний лазер
Терапевтичний лазер
У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні).
Ультразвукова діагностика
Ультразвукова діагностика
У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 – кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Напрямки роботи

Сумська клініка лазерної медицини надає медичні послуги в лікуванні широкого кола захворювань з використанням сучасних методів лазеротерапії. Лікування ведеться не тільки лазерами але і медикаментозно. У нашій клініці Ви можете отримати консультації професорів, доцентів, кандидатів медичних наук, провідних фахівців в області лікування терапевтичних та хірургічних хвороб, пройти діагностичне ультразвукове і лабораторне дослідження на інноваційному обладнанні, отримати курсове лікування.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!
Тарас Шелестюк
Тарас Шелестюк
Чемпіон світу в напівсередній вазі
Я ціную своє здоров'я і приділяю йому увагу. Тому я регулярно відвідую Сумську лазерну клініку. Своєчасне обстеження - це можливість запобігти хворобі!