Напрямки роботи

Сумська клініка лазерної медицини надає медичні послуги в лікуванні широкого кола захворювань з використанням сучасних методів лазеротерапії. Лікування ведеться не тільки лазерами але і медикаментозно. У нашій клініці Ви можете отримати консультації професорів, доцентів, кандидатів медичних наук, провідних фахівців в області лікування терапевтичних та хірургічних хвороб, пройти діагностичне ультразвукове і лабораторне дослідження на інноваційному обладнанні, отримати курсове лікування.

Хірургія

У нас, в клініці, проводиться лікування хірургічних хвороб за допомогою лазера. Лазер має ряд переваг перед скальпелем. Одночасно з розтином проходить заварювання судин, тому операція проходить безкровно. Зона пошкодження від лазерного променя менша, ніж від скальпеля, тому й набряк тканин менший, а значить, післяопераційний період проходить безболісно, ​​загоєння рани відбувається швидше. Високоенергетичний лазер стерилізує рану, тому ризик нагноєння відсутній.

Читати далі

Косметологія

Програми догляду за шкірою є базисними в косметології, однак останнім часом особливий акцент ставиться на розробці технологій, що дають ефект природного омолодження клітин шкіри. Передові позиції у вирішенні цієї проблеми займають програми лазерного омолодження.

Читати далі

Діагностика

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6, який є кольоровою ультразвуковою системою високого рівня із зондами високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки проводити необхідні дослідження, але також дозволяє проводити операції під ультразвуковим контролем. Також ми проводимо ряд гінекологічних досліджень, тестування патології шкіри та функціональне тестування.

Читати далі

ЛОР-патологія

Захворювання ЛОР-органів є широко розповсюдженою патологією і часто носять сезонний характер. Проте, застосування традиційної антибіотикотерапії в період загострень не завжди призводить до одужання, і ослаблений імунітет сприяє переходу запального процесу в хронічну форму.

Читати далі

Фізіотерапія

Фізіотерапія - це метод лікування, який грунтується на впливі на організм людини різних фізичних факторів: світлових хвиль, магнітного поля, температури, ультразвукового впливу, електричного струму, тощо.

Фізіотерпевтичні процедури мають чіткі показання та протипоказання для проведення, тому рішення про вибір оптимального методу і тривалості курсу лікування приймається виключно лікарем.

Читати далі

Дерматологія

Захворювання зовнішніх шкірних покривів і слизових оболонок в будь-якому віці свідчать про слабкість імунної системи, порушеннях гормональної регуляції, проблеми шлунково-кишкового тракту.

У нашій клініці підхід до вирішення дерматологічних проблем є комплексним, включаючи консультації суміжних фахівців, сучасні види діагностики та застосування поєднаних інноваційних методик лікування.

Читати далі

Ендокринологія

Робота всіх органів і тканин нашого організму контролюється гормонами. Тому при будь-яких ендокринних захворюваннях страждає весь організм (від центральної нервової системи до периферії). Додавання до медикаментозним схемами лікування лазерної терапії в даному випадку прискорює процеси відновлення порушених функцій, відновлює резерви потерпілого організму і призводить до швидкого поліпшення стану.

Читати далі

Гінекологія

У нашій клініці є широкий арсенал лазерної апаратури, яка забезпечує можливість проведення процедур в амбулаторних умовах. Лазерна терапія не викликає у хворих неприємних відчуттів, не вимагає відмови від сексуального життя. При проведенні лазерної терапії позитивний ефект досягається значно швидше, ніж при традиційному лікуванні, при цьому не втрачається працездатність.

Читати далі

Методи лікування

Сумська лазерна клініка використовує найсучасніше лазерне обладнання в комплексі з консервативним лікуванням і фізіотерапією. Впливаючі на різні ланки патогенезу того чи іншого захворювання ми досягаємо максимального ефекту. Саме комплексний підхід до лікування забезпечує швидкий та якісний результат.

Косметологічний лазер
Косметологічний лазер
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
Фотодинамічна терапія
Фотодинамічна терапія
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів.
ВЛОК (Внутрішньовенне лазерне опромінення крові)
ВЛОК (Внутрішньовенне лазерне опромінення крові)
Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є надзвичайно ефективним методом лікування, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини.
Хірургічний лазер
Хірургічний лазер
У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург».
Терапевтичний лазер
Терапевтичний лазер
У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні).
Ультразвукова діагностика
Ультразвукова діагностика
У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 – кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.
contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!