Відгуки пацієнтів

Залишити відгук

Тарас Шелестюк
Тарас Шелестюк
Чемпіон світу в напівсередній вазі
Я ціную своє здоров'я і приділяю йому увагу. Тому я регулярно відвідую Сумську лазерну клініку. Своєчасне обстеження - це можливість запобігти хворобі!
Олександр
Олександр
Мене запросив лікар Юрій Мелеховець і сказав, що у мене є три варіанти: хіміотерапія, скальпель або його метод (фотодинамічна терапія). Я сказав: «Я вірю в тебе, док». Так і сталося».
Лідія
Лідія
”У мене була проблема – загноївся палець на нозі. Пробувала лікувати сама, трохи не вийшло. Я вдячна людям, які порадили мені звернутися в Сумську лазерну клініку на вулиці Воскресенській. Вперше я прийшла туди в червні - у мене був врослий ніготь на пальці ноги. Мені його прооперували лазером. З тих пір минув рік, і зараз мій палець в порядку. Я швидко одужав і майже не боліло. Ціни доступні. Персонал привітний.”
Слюсаренко В.М.
Слюсаренко В.М.
Директор КУ Сумської спеціальної ЗОШ для дітей з інвалідністю
Ми дуже вдячні директору Сумської клініки лазерної медицини Мелеховцю Юрію Володимировичу за фінансову допомогу в організації поїздки дітей. 9 жовтня 2019 року театральний колектив «Art-Барвінок» КУ Сумської спеціальної ЗОШ для дітей з інвалідністю (керівник Глобенко І.С.) взяв участь у Міжнародній соціально-мистецькій акції «Приречені на щастя» м. Київ, яка проходила у Жовтневому палаці. У заході взяли участь 11 колективів з Литви, Білорусії, Польщі, України. Наш колектив представив дві пантоміми «Шотландія» і «Геометрія». Колектив і учасники були нагороджені дипломами. Ми захоплюємося вашим милосердям, внаслідок якого життя тих, хто потребує допомоги, стає кращим. Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити для них свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри у надію - дорого коштує.
Людмила
Людмила
Кожна жінка хоче бути красивою та чарівною. Задля того вона робить гарну зачіску, манікюр, педікюр. Все це дуже добре. Але є ще такі казкові процедури для жіночого обличчя, як фітопілінг, біоревітамінізація обличчя, після чого почуваєш себе значно молодшою, свіжою, шкіра виглядає здоровою та ніжною. Чомусь, ми жінки, мало звертаємо на це увагу. Я гадаю, що здебільшого це відбувається від необізнаності. Але в місті Суми, в клініці лазерної медицини доктора Мелеховця Юрія Володимировича, працюють дуже досвідчені лікарі, які нададуть вам не тільки кваліфіковану консультацію, але й за допомогою новітніх технологій та сучасного обладнання зроблять чудеса з вашим проблемним обличчям і ви будете виглядати королевою. Ось саме за це я хочу висловити слова вдячності ендокринологу, косметологу Мелеховець Оксані Костянтинівні та її талановитій учениці - косметологу Харченко Тетяні Олександрівні. Дякую вам за увагу, наполегливість, професіоналізм та сучасні методи лікування.
Зимовець Наталія
Зимовець Наталія
У вересні 2017р. мені зробили операцію у Сумській клініці лазерної медицини. Близько двох років тому внаслідок варикозного розширення вен та лімфостазу у мене відкрилася виразка на лівій нозі. Після консультації та обстеження стало зрозумілим, що консервативне лікування не дасть результатів. Потрібне оперативне втручання. Я дуже вдячна директору та лікарю-хірургу клініки Мелеховцю Юрію Володимировичу за вдало проведену операцію. Величезну повагу викликає те, що він не просто науковець, а й практикуючий фахівець, який іде в ногу із сучасною медициною. Зараз виразка загоїлася і я повернулася до нормального життя. Можу знову ходити пішки та їздити на велосипеді. Висловлюю також величезну подяку його команді: фахівцю УЗД Євгену Леонідовичу, анестезіологу та іншим колегам за професіоналізм та чуйне ставлення. З повагою Карпенка Тетяна Сергіївна. м. Конотоп Сумської області.
Наталія Сиврюк
Наталія Сиврюк
Хочу висловити особливу подяку колективу Сумської клініки лазерної медицини за теплий прийом та людське ставлення, а особливо Юрію Володимировичу за професійно зроблену операцію, яка була півроку тому. Я залишилася дуже задоволена її результатом, все пройшло добре і безболісно! P.S.Особливе спасибі за ваш гарний настрій, гумор та підтримку!
Вікторія
Вікторія
Хочу сказати спасибі величезне клініці, всьому персоналу та головне хірургу Мелеховець Юрію Володимировичу! Видаляли з мамою кісти лазером у молочних залозах, результатом задоволені ні сліду, ні шва не залишилося! Після минуло пів року, почуваємось добре! Відмінна клініка, доступні ціни!
Личова Оксана
Личова Оксана
Оперувалася 20 жовтня 2017р. Було страшно, але з перших хвилин спілкування з персоналом страх зник. Прекрасне, практично споріднене ставлення персоналу, починаючи з реєстраторів і закінчуючи хірургами, вселяло повну довіру. Операція пройшла у чудовій дружній обстановці, швидко та якісно. Я є іногородня та мені надали чудові умови у клініці для комфортного проживання щоб пройти перше обстеження наступного дня після операції. Всі люди, які працюють у клініці, професійні, добрі, привітні. Я дуже рада, що у нас в області є клініка лазерної медицини! Допомагайте людям. Бажаю вам процвітання.
Ганна Рибальченко
Ганна Рибальченко
Звернулася до клініки за порадою знайомих. Мене записали на прийом, нагадали! про нього, що зручно для людей зайнятих і говорить про те, що в клініці піклуються про кожного! Дуже хороша атмосфера, доброзичливий персонал. Серйозно підходять до післяопераційного контролю! Ті, хто шукає відповіді на запитання щодо свого здоров'я знайдуть їх у Сумській клініці лазерної медицини! Дякуємо всьому персоналу, хто надавав мені допомогу!!
Тетяна К.
Тетяна К.
Я звернулася до клініки з поширеною в наш час хворобою – варикозним розширенням вен. Операцію робили двома ногами. Було страшно ... Але вона того коштувала! Раніше завжди носила штани, а тепер і сукню, і спідницю можна одягнути. Дуже дякую всьому персоналу за виконану роботу!
Олександр Стеценко
Олександр Стеценко
Оперувався 31 жовтня 2017 року, до цього майже місяць перебував на лікуванні тромбофлебіту вен ноги. З першого дзвінка реєстратор одразу ж знайшла найближчим часом для консультації у Мелеховця Ю.В., у той час як наші пошуки термінової консультації лікаря даної спеціальності щодо Сум були безуспішними. Операція та післяопераційний період пройшли успішно, лікарі будь-якої хвилини були готові допомогти. Хочу висловити свою щиру подяку Мелеховцю Юрію Володимировичу та всьому персоналу Сумської клініки лазерної медицини за високий професіоналізм, чуйне та уважне ставлення до пацієнтів, чудову організацію роботи та побажати всім успіхів, здоров'я та процвітання.
Ірина
Ірина
Операція ендовазальна лазерна коагуляція вен. Оперувалася 09.11.16р. Дуже боялася, але все пройшло швидко та не страшно. У клініці працюють справжні профі. Все сподобалося. Дуже задоволена результатом.
Ніна Григорівна
Ніна Григорівна
Від щирого серця та від своїх рідних я хочу висловити щиру та глибоку подяку хірургам Юрію Володимировичу, Сергію Михайловичу та лікарю УЗД Євгену Леонідовичу за їхній професіоналізм при проведенні операцій на обох практично затромбованих ногах. Це лікарі-професіонали з великої літери, розумні, чуйні та доброзичливі. Дякуємо за увагу та турботу співробітникам клініки Катерині Володимирівні, Галині Олексіївні та Микиті. Дуже хотілося б, щоб у всіх лікарнях було таке людське ставлення до хворих! Низький уклін усім співробітникам клініки. Величезне спасибі
Олександр
Олександр
Дякую, лікарю клініки лазерної медицини - Бідакову Олександру Миколайовичу, за доброзичливе відношення, професіоналізм та якісне лікування бородавок. Після лікування не залишилося жодного сліду, лікування проходило під постійним, добросовісним наглядом та безболісно.
Писковець Ольга Євгенівна
Писковець Ольга Євгенівна
Була пацієнтом цієї клініки, починаючи з грудня 2016 р. до лютого 2017 р. Схиляюся перед усім медичним персоналом. Молодий спеціаліст реєстратури Катенька дає висококваліфіковану інформацію, ввічливо та чуйно зустрічає нас – пацієнтів. Медперсонал із усмішкою, терпінням, увагою проводить процедури, лікарі: Юрій Володимирович, Оксана Костянтинівна, Євген Леонідович не залишають без уваги жодної скарги, ані хвороби. На високому рівні діагностичне обстеження лікування дає позитивні результати. Бажаю лікарям бути докторами наук, академіками, нехай Господь оберігає їх від негараздів, стабільності у всьому, впевненості у завтрашньому дні (що дарують нам вони), прекрасного здоров'я, молодості душею та тілом, сімейного благополуччя, розквіту клініки, інвестицій. З глибокою повагою, Писковець Ольга Євгенівна
Зимова Марія
Зимова Марія
09.10.2018 р. оперувалася у Сумській клініці лазерної медицини. Лікування варикозу з відкритою виразкою на правій нозі. Операція пройшла успішно і результативно. Щиро вдячна директору Мелеховець Юрію Володимировичу та всьому персоналу клініки за прекрасне ставлення та доброзичливість до своїх пацієнтів.
Білозерська Наталія
Білозерська Наталія
Третього листопада я робила операцію (ендовазальну лазерну коагуляцію варикозних вен правої ноги) у Сумській клініці лазерної медицини на пл. Троїцька 14. Ваша клініка зразок лікувального закладу. Зі словами величезної подяки звертаюся до всіх працівників клініки. Велике спасибі за вашу висококваліфіковану допомогу, за уважне, тепле ставлення до пацієнтів, за те, що Ваша клініка несе людям здоров'я і дає можливість радіти життю. Процвітання Вашій клініці і нехай не вичерпуються слова подяки пацієнтів, які побували у ВАС.
Клочко Ольга
Клочко Ольга
Хочеться подякувати чудовому отоларингологу - Киричку Денису Валерійовичу. Кваліфікований підхід і хороше ставлення лікаря до моєї проблеми, перевершив усі мої очікування. Прекрасний лікар, справжній професіонал. Дуже уважна, чуйна і приємна у спілкуванні людина. Лікар, якому справді цікава його робота, працює на результат. Дуже дякую цьому лікарю!
Алла Іванівна
Алла Іванівна
Робила операції з лікування варикозу 28 жовтня 2015р. на одній нозі, а 14 грудня 2015р. на іншій. Результат уразив. Сказати чудово, нічого не сказати. Це супер чудово. Ніжки як новенькі, ніяких рубців. За весь цей час почувалася комфортно і не відчувала болю. Особливе спасибі мед. персоналу за уважне та добре ставлення до пацієнтів. Хочу побажати їм усім залишатися такими ж чуйними та уважними.
Валентина Рябиченко
Валентина Рябиченко
Я дуже вдячна хірургу Мелеховцю Ю.В. який робив операцію з видалення новоутворення. Дуже кваліфікований лікар, атмосфера в клініці доброзичлива, страх перед операцією відступив одразу, як тільки переступила поріг клініки, дуже уважний медперсонал. Рекомендую лікується тут. Дай Бог усім здоров'я та благополуччя!
Ніна Василівна Штибель
Ніна Василівна Штибель
Звернулася до Сумської клініки лазерної медицини за допомогою з приводу варикозної хвороби. Операцію зробили 09.09.2015р. Я дуже задоволена результатом їхньої роботи. Хочу побажати їм успіхів у роботі та подякувати за кваліфіковане лікування, дуже їм вдячна.
Марина
Марина
Мені порадили клініку, і я залишилася дуже задоволена. Персонал дуже кваліфікований та консультація на найвищому рівні. Раджу клініку всім моїм родичам та друзям!!!! Дякую вам та удачі!!!!
Баркова Ольга
Баркова Ольга
Я, за вирішенням деяких питань здоров'я, звернулася до клініки лазерної медицини. Обслуговуючий персонал чудовий, прекрасні лікарі, особливо директор Мелеховець Ю.В. - людина не із золотими, а діамантовими руками. І велике спасибі косметологам вашої клініки за чудово виконану роботу.
Наталья Мартолис
Наталья Мартолис
Дуже турбувало варикозне розширення вен, судоми, набряки, вена запалювалася. Звернулася до Юрія Володимировича. 12 березня прооперували. Результатом задоволена. Нога нічим не відрізняється від іншої. Судоми припинилися, набряків немає, нога не втомлюється. Щиро Дякую! Дай вам Бог здоров'я. Поводьтеся, не бійтеся, це дуже ефективно!
Карпанов Аркадий
Карпанов Аркадий
Висловлюю щиру подяку персоналу Сумської клініки лазерної медицини за чудову роботу щодо покращення мого здоров'я. Велике спасибі лікарю Мелеховець Юрію Володимировичу за професійне лікування, а медперсоналу за чуйне ставлення та розуміння. Приїжджаю вже втретє і приїжджатиму ще. Усім дуже дякую.
Рубцов Олексій
Рубцов Олексій
Півроку тому, мені зробили операцію з лікування варикозу та видалення тромбу. Через годину після операції, своїми ногами, без особливих проблем дійшов до машини та з машини додому. Наступного дня сам поїхав маршруткою на перев'язку. Болючого відчуття практично не було. Сьогодні був на УЗД – жодного залишкового ефекту. Нога, як у молодості. Сердечно вдячний усьому колективу клініки.
Таня Галенко
Таня Галенко
Я залишилася дуже задоволена обслуговуванням та лікуванням у вашій клініці. Приїхала лікувати варикозне розширення на ногах і опинилася у середовищі великих професіоналів - талановитих лікарів, копітких і знаючих справу медсестер, та всіх усіх у згуртованому та працьовитому колективі. Велике дякую!
Наталія Б.
Наталія Б.
Хочу висловити глибоку подяку персоналу "Сумської клініки лазерної медицини", особливо хірургу Мелеховець Ю.В. Я звернулася до Клініки з діагнозом "Варикозна хвороба". Мені запропонували пройти процедуру "склеротерапія" та лазерне видалення поверхнево-розширених судин ніг на лазері Fotona. Почуваюся чудово! Бажаю клініці процвітання, а всім співробітникам клініки – здоров'я. Рекомендую всім, хто стикається із подібним захворюванням звертатися до Сумської клініки лазерної медицини. Спасибі вам.
Володимир
Володимир
У мене облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок. Лікувався у нашій міській ЦРЛ, але позитивних результатів не було. Знайомий порадив звернутися на прийом до хірурга, який діагностує захворювання, приїжджаючи до нашого міста з обласного центру. Побувавши на консультації у доктора Мелеховця Юрія Володимировича, вислухавши його рекомендації щодо лікування, я вирішив пройти діагностичне ультразвукове обстеження у Сумській клініці лазерної медицини. Після діагностики мені призначили лікуванні – внутрішньовенне лазерне відсвічування крові (ВЛОК). Пройшовши призначений курс лікування, я реально відчув покращення – тепло в ногах, якого до цього не було навіть за 30 градусної спеки. Особливо хотілося б відзначити персонал клініки та висловити їм подяку за тепле та чуйне ставлення до пацієнтів. ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗА ДОПОМОГУ!!!
Ірина Кім
Ірина Кім
Оперувалася 9 квітня 2014р. Дуже переживала, але виявилося, що дарма. Попередньо вселило довіру привітне ставлення мед. персоналу починаючи з реєстраторів та закінчуючи хірургами. Сама операція пройшла у дружній обстановці, швидко та якісно. Умови в клініці для позитивного максимального ефекту дуже якісні. Люди, які працюють у клініці професійні, добрі, усміхнені, приємні. Я дуже рада, що живу у місті, де існує Сумська клініка лазерної медицини!
Вікторія
Вікторія
Майже 20 років страждала на постійну закладеність носа. Лікарі ставили діагноз вазомоторний алергічний риніт, але вилікувати цю хворобу ніхто не міг. За цей час я випробувала практично всі доступні методи традиційної медицини, лікувалася за допомогою гомеопатії, робила припікання, різні фіз.процедури, уколи в ніс, консультувалася у московських та київських фахівців – але нічого не допомагало. Дійшло до того, що однієї баночки Нафітізіну мені вистачало на добу, а інші кошти вже не допомагали. Випадково дізналася про Клініку лазерної медицини та записалася на прийом до ЛОРу – Киричек Денису Валерійовичу. І диво! Цей лікар допоміг мені впоратися з, здавалося б, вже невиліковною проблемою – постійною закладеністю носа. Результат був уже другого дня після прийому. Висловлюю величезну подяку Денису Валерійовичу та рекомендую всім, хто зіткнувся з подібною проблемою, записатися на прийом до цього диво-доктора!
Олександр
Олександр
”У мене була проблема загноївся палець на нозі. Намагався вилікувати сам, але нічого не допомогло. Дякую підказали звернутися до клініки лазерної медицини на вул.Воскресенській. Перший раз звернувся у червні-був врослий ніготь на правій нозі. Зробили операцію (лазером) і вже майже як рік із пальцем усе гаразд. До цього були проблеми кожні півроку. У березні загноївся палець на іншій нозі-відразу звернувся до цієї ж клініки. Зробили операцію. Гоїться добре і майже не болить. Ціни прийнятні. Обслуговування привітне та привітне.”
contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!