Гінекологія

Гінекологія

На сьогоднішній день спостерігається стійка тенденція зростання частоти гінекологічних захворювань. Відзначається значне збільшення числа запальних захворювань репродуктивних органів у жінок, що часто призводять до безпліддя або патологічного клімаксу. Звертаючись до медустанов, жінка сподівається отримати ефективне і нешкідливе лікування. Однак, медикаментозні препарати нерідко викликають ряд побічних ефектів. Тому в даний час в гінекологічній практиці все ширше використовуються нові методи лікування, які мають протизапальну і знеболюючу дію, і не чинять негативного впливу на організм пацієнтки. Використання лазерів в якості додаткового лікувального фактора дозволяє в 2-3 рази скоротити терміни лікування пацієнток, зменшити дозове навантаження медикаментів.

У нашій клініці є широкий арсенал лазерної апаратури, яка забезпечує можливість проведення процедур в амбулаторних умовах. Лазерна терапія не викликає у хворих неприємних відчуттів, не вимагає відмови від сексуального життя. При проведенні лазерної терапії позитивний ефект досягається значно швидше, ніж при традиційному лікуванні, при цьому не втрачається працездатність.

До переваг лазерної терапії можна віднести найвищу стерильність впливу внаслідок безконтактної методики, а так само знищення всіх мікроорганізмів і пухлинних клітин.

Хірургічний лазер широко застосовується в гінекології при лікуванні передракових захворювань шийки матки, вульви і піхви.

contact us
Ви готові записатися на консультацію?
Зателефонуйте нам або натисніть "Контакти" та ми радо Вам допоможемо!